Kontaktní údaje
office line s. r. o.
Do Čertous 2635/20
(budova D1)
Praha 9, 193 00
tel: +420 272 700 907 - 8
office@officeline.cz

3L OFFICE pro praktickou kancelář

Dánský výrobce sortimentu značky 3L Office se specializuje na tyto produkty více jak 40 let. Díky dlouholetému vývoji a získaným zkušenostem, s vlastním vývojovým a produkčním zázemím, se 3L Office produkty vyznačují vysokou kvalitou a dlouhou životností. Úzká specializace tohoto producenta s celosvětovým působením umožňuje výrobu ergonomicky propracovaných kolekcí, se snahou maximálně usnadnit a zefektivnit každodenní organizaci a komunikaci nejen na pracovištích.

Pod značkou 3L Office se skrývá sortiment kancelářských doplňků, převážně z ekologicky šetrných materiálů – PP a PET. Použitá lepidla jsou bez rozpouštědel a pH neutrální.

Archivujte

Pomocí štítků a jmenovek lze snadno označit archivační boxy a složky dokumentů. Samotné dokumenty můžete jednoduše laminovat bez nutnosti použití laminátoru – formou laminace za studena. Plastové karty jsou dostupné v několika formátech a také se samolepicí plochou. Dokumenty jsou tak chráněny před poškozením nečistotami, vodou i světlem.

Organizujte, informujte

Průhledné kapsy jsou ideální pro umístění informací a organizačních přehledů. Snadno vložíte a pomocí zadní samolepicí strany umístíte na potřebou plochu. Lepicí plochy jsou permanentní i nepermanentní. V nabídce jsou dále pouzdra na osobní jmenovky pro zavěšení klipem nebo samolaminovací pro delší životnost karty. V sortimentu 3L Office také naleznete samolepicí regálové jmenovky, jmenovky na stůl, samolepicí hřbetní štítky pro pořadače apod.