Kontaktní údaje
office line s. r. o.
Do Čertous 2635/20
(budova D1)
Praha 9, 193 00
tel: +420 272 700 907 - 8
office@officeline.cz

Kvalita výrobků již od roku 1930

Silná značka - silná technika

Firma Dahle vyvíjí technologie, které díky kvalitnímu zpracování, snadné manipulaci a profesionálním výsledkům zefektivňují všední dny v kancelářích. Jsou kladeny vysoké nároky na kvalitu a výkon výrobků, které jsou zaručeny dlouholetou zkušeností. Dahle vyvíjí a vyrábí neustále nové technologie, které pomáhají k tomu, aby byly výrobky Dahle ještě přesnější a bezpečnější.

Tradiční, výkonné a inovativní - to jsou výrobky Dahle!

www.dahle-office.com/cz


Skartovače Dahle 2021

Inovované řady PaperSAFE a ShredMATIC jsou nejen v novém elegantním provedení, ale nabízí i širší škálu technických funkcí pro výběr skartovače přesně dle potřeb. Všechny skartovače zaručují spolehlivý provoz bez náročné údržby. 

Výběr skartovačů PaperSAFE a kompletní řada ShredMATIC jsou certifikovány dle norem NBÚ - ochrana nejen osobních údajů. 

Více informací k dispozici výše přílohou - Ke stažení.

Skartovače s ověřenou kvalitou

Skartovače Dahle nabízí bezpečnou a rychlou likvidaci dat. Vybírat můžete od základních skartovačů pro malé kanceláře až k High-Tech skartovačům, které likvidují data obzvlášť profesionálně. Široká nabídka skartovačů Dahle pokrývá všechny stupně utajení DIN. Široká nabídka výkonných, specializovaných skartovačů zahrnuje všechny specifikace a požadavky na bezpečnou likvidaci dat.

Vedle osvědčených technik sází Dahle na kontinuální inovaci a pracuje s vlastním vývojovým týmem na neustálém zlepšování výrobků za použití nových technologií.

Dahle poskytuje 35letou záruku na mnoho svých skartovačů.

Silný řezný výkon

S řezačkami Dahle je řezání bezpečné a naprosto přesné. Z mnoha variant řezaček si vyberou kanceláře, úřady, školy, grafická studia i hobby kreativci. Současně Dahle nabízí i osvědčená řešení pro profesionální průmyslové použití. Všechny řezačky Dahle jsou úspěšně testovány a certifikovány pro bezpečnost na pracovišti.

Pákové řezačky disponují unikátním automatickým bezpečnostním systémem s volným výhled na řeznou hranu.

Samo-ostřící vysoce kvalitní nože Solingen - zaručují dlouhodobě ostrý řez, ocelové zpevnění hřbetu nože garantuje vysokou stabilitu a přesnost řezu. Tištěné DIN formáty a mnoho dalších vychytávek umožní maximální pracovní komfort.

Kotoučové řezačky - bezpečné i pro děti

Broušené kotoučové a spodní nože zaručují přesné řezy bez otřepů. Uzavřená plastová hlava garantuje nejvyšší míru bezpečnosti, a proto jsou kotoučové řezačky vhodné pro použití nejen v kancelářích a grafických studiích, ale i v domácnostech, školách a mateřských školkách. Řezačky Dahle mají automatický přítlak k optimální fixaci řezaného materiálu, natištěné úhly, rastr a DIN formáty pro usnadnění přesného vyrovnání řezaného materiálu, zadní doraz k fixaci řezaného materiálu a přesný řez 90° a další.

Ochrana dokumentů laminací

Laminátory Dahle jsou vybaveny vysoce kvalitními vyhřívanými silikonovými válci. V řadě laminátorů jsou typy s extra krátkou dobu nahřívání pro urychlení práce. Kontrolní LED slouží pro oznámení zapnutí a připraveno k laminaci. Svou rychlostí a flexibilitou volby síly materiálu jsou laminátory Dahle perfektní volbou. Univerzální design zapadne do každé kanceláře, školy či domácnosti.

Expert na ostré stříhání

Osvědčená kvalita výrobků Dahle a dlouholeté zkušenosti s vysoce přesnými nástroji tvoří dokonalý základ vždy, kdy se počítá každý milimetr. Nůžky Dahle zaručí přesné řezání při manuální práci v kanceláři nebo tam, kde chcete. Vysoce odolné čepele jsou pečlivě vybroušené a vyrobené z nerezové oceli. V sortimentu nechybí ani nůžky z kalené nerezové ocele s titanovým povlakem pro dlouhodobě ostrý řez. Ergonomicky tvarované rukojetí nůžek z kvalitního plastu jsou stálobarevné, odolné proti rázu a vhodné do myček nádobí.

Špičkový výkon pro vaše tužky

Propracované do nejmenšího detailu s inteligentním řešením ořezávání. Ať už kompaktní a praktické, velké a výkonné, ruční nebo elektrické - každý si vybere. Automatické zastavení ořezávání k dosažení optimálních výsledků.

Perfektní ve funkci a designu: pro optimální výsledek ořezávání a maximální komfort.


Kontakt pro řešení reklamace

V rámci převzetí distribuce sortimentu značek Dahle a Novus se na nás obracejte také s reklamacemi.

Společnost Novus Česko již tento servis nezajišťuje.

Kontaktní email pro řešení reklamací:

reklamace@officeline.cz

Do zprávy uveďte následující informace: typ stroje (kód, příp. sériové číslo), typ závady, servis: záruční/pozáruční a kontakt na zákazníka (kde je stroj umístěn).