Kontaktní údaje
office line s. r. o.
Do Čertous 2635/20
(budova D1)
Praha 9, 193 00
tel: +420 272 700 907 - 8
office@officeline.cz

tesa® – tradice a vývoj

Tesa AG je s více než 6000 druhy výrobků jedním z hlavních světových výrobců lepicích pásek pro průmyslové, komerční i domácí využití. Více než 100 let zkušeností vývojem a produkcí samolepicích řešení je zárukou pro kvalitní a ucelené produktové řady nejvyšší kvality.

Po celé Evropě usnadňuje tesa® zákazníkům život – v kanceláři, doma nebo v oblasti hobby.

tesa® – inteligentní řešení a kvalita s přesvědčením

V laboratořích tesa® v Německu, USA, Číně a Singapuru odborníci stále pracují na vývoji produktů pro plné uspokojení potřeb zákazníků. Kromě klasické kancelářské pásky tesafilm®, která představuje jeden z milníků v dějinách společnosti, nabízí i další produkty. Poskytují jednoduché a kvalitní řešení pro každodenní použití - speciální popisovatelné samolepicí pásky, různé typy balicích pásek, oboustranné montážní pásky, maskovací pásky, vč. odvíječů a jiného příslušenství, sortiment poznámkových bločků a mnoho dalšího.

tesa® – zodpovědnost za životní prostředí a společnost

Odpovědné jednání je jedním ze základních požadavků pro budování značky s trvalou důvěrou. Dlouhými léty ověřená síla výrobků této značky dává společnosti dobrou pozici k vývoji nových produktů, které mohou ovlivnit i životní prostředí – například využitím recyklovaných materiálů při jejich výrobě. Tuto myšlenku zcela naplňuje ekologická řada kancelářských produktů tesa® EcoLogo, která předurčuje další vývoj a zaměření především na výrobu vysoce kvalitních ekologických produktů. Nová řada ekologických produktů tesa® obsahuje mj. kancelářské pásky, odvíječe nebo krepové a balicí pásky.