Kontaktní údaje
office line s. r. o.
Do Čertous 2635/20
(budova D1)
Praha 9, 193 00
tel: +420 272 700 907 - 8
office@officeline.cz

Společnost Exacompta je významnou evropskou společností v oblasti kancelářských potřeb a papírenství. Díky 80leté zkušenosti nabízí široké portfolio vyladěných produktů ve vysoké kvalitě a řadě různých provedení.

Společnost Exacompta řídí celý výrobní proces od výroby surovin až po distribuci hotových výrobků svým zákazníkům a zaručuje tak stabilně vysokou kvalitu s důrazem na ekologický a udržitelný aspekt výroby.

   

Řada výrobků je vyráběna ze 100% recyklovaných materiálů (opatřených certifikátem Blue Angel) nebo z přírodních materiálů získávaných z udržitelně pěstovaných lesů (certifikát FSC).  Organizační a archivační obaly jsou často v oblíbeném formátu A4 Maxi, který umožňuje vložení  A4 dokumentů, včetně rozdělovačů nebo euroobalů, bez přesahu. Výběrem ze sortimentu - spisové složky, boxy na dokumenty, zakládací obaly, kroužkové pořadače,rozlišovače, rychlovazače, pákové pořadače, z různých materiálů a v atraktivních barevných paletách.


NOVINKY 2022

Moderní vybavení je vhodné svou kvalitou a designem také pro home-office.

Úspěšně oslovuje nové zákazníky argumenty vysoké kvality a tedy dlouholeté životnosti. A dále přesvědčuje také ekologickým aspektem použití certifikovaných plastových i kartonových materiálů pro zachování udržitelnosti.

Nově v sortimentu pořadače a spisové desky v PASTEL barvách, praktické zásuvkové boxy Black & White a také plastové odpadkové koše.

Iderama - nová, extra odolná řada papírových obalů

Inovativní produktová řada IDERAMA kombinuje kvalitu tradičního kartonu - komfort a ekologii, a výhody plastu - odolnost vůči vlhku a dlouhodobou životnost.

Moderní technologie výroby: kvalitní barvený prešpán potažený velmi tenkou fólií zabraňující otěru, skvrnám a poškození vodou. Barevné provedení vhodné pro studenty i běžné kancelářské použití.

Video: youtube.com _Exacompta Iderama

Vyrobeno ve FRANCII dle ekologické certifikace FSC.


Barevná kancelář s praktickými pořadači

Skvělý poměr cena - kvalita! Složky na dokumenty z ekologicky šetrného polypropylenu v mnoha barvách a s efektními detaily.

Uložte své dokumenty snadno a bezpečně! Formát A4 MAXI umožní uložit dokumenty i ve fólii bez přesahu.

Pořadače doplňují také kancelářské 3klopové složky s pevnými gumičkami, které zabezpečí obsah při přenosu.

Eterneco - ekologie pro trvalou udržitelnost

Eterneco je revoluční ekologická řada vyrobená z potahovaného kartonu se zachováním přírodního vzhledu.

Využito je rostlinných materiálů, buničiny a rostlinného oleje. Kombinace a technologie zpracování zaručuje trvanlivost a vynikající odolnost vůči vlhku. Bez mechaniky jsou desky kompostovatelné.

Šetrné k přírodě - ideální řešení pro každodenní použití ve škole i kanceláři.

Iderama boxy - užitý design do moderní kanceláře

Atypický doplněk kanceláře, domácí kanceláře i studentského pokoje. Barevný design a orientace zásuvek na šířku ve formátu A4 MAXI šetří místo na stole i v policích. Prodloužená záruka 25 let!

Zásobníky jsou určeny pro bezpečné uložení dokumentů a kancelářských potřeb.

Exactive - spolehlivé aktovky a složky z ekologicky šetrného materiálu

Tato řada je zaměřena na praktická pouzdra pro snadnou organizaci dokumentů a jejich přenos. Ekologicky šetrný polypropylen zajišťuje snadnou údržbu. Obaly obsahují registry i doplňkové prvky pro uložení dokladů a osobních potřeb.

Velmi oblíbenou je víceúčelová aktovka s ergonomickým úchopem a kovovými doplňky. Určena pro přenos notebooku a tištěných dokumentů v registru.