Kontaktní údaje
office line s. r. o.
Do Čertous 2635/20
(budova D1)
Praha 9, 193 00
tel: +420 272 700 907 - 8
office@officeline.cz

Široká nabídka kvalitních výtvarných potřeb

Holandská značka Creall se širokým sortimentem výtvarných potřeb pro školy, umělecké školy, školky, zájmové kroužky, ale i pro dekoratéry, kteří hledají kvalitní potřeby pro různé kreativní techniky. 

Temperové barvy

Kvalitní syté temperové barvy se skvělou přilnavostí, světlo-stálé, v mnoha barevných odstínech. V nabídce jsou i odstíny pastelové, fluorescenční anebo speciální luminiscenční barvy světélkující ve tmě. Velkou výhodou temper je možnost snadného přemalování po zaschnutí, mají dobré krycí vlastnosti. Rychle zasychají. Tempery Creall dodáváme v ekonomickém balení 1 litr a 500 ml - ideální pro školy, školky, výtvarné kroužky a skupiny v rámci volnočasových aktivit.

Kreativní media

Sada speciálních substancí, pomocí kterých vytvoříte ze svých temperových barev barvy speciální! Slupovací barvy na sklo, barvy na textil, perleťové efekty. Díky těmto mediím můžete rozšířit svoje kreativní techniky, aniž byste museli zakoupit další sadu speciálních barev a zároveň si vyrobíte jenom tolik speciální barvy, kolik opravdu potřebujete. Jednoduše smícháte s barvami v určeném poměru. Media vám tedy výrazně šetří náklady. Dodáváme v litrovém balení.

Speciální barvy

Tvořte bez hranic. Tabulová barva pro snadné vytvoření povrchu školní tabule, na který lze kreslit křídou a poté snadno smýt vlhkou houbičkou. Naneste na jakoukoli hladkou plochu a nechte zaschnout. Magnetická barva, díky které vytvoříte povrch, na kterém budou držet drobné magnetky. Po zaschnutí můžete barvu přetřít jakoukoli barvou a vznikne tak barevná magnetická plocha, kdekoliv si budete přát.

Modelovací hmota Do&Dry

Oblíbeným výrobkem Creall je samotvrdnoucí modelovací hmota, vhodná pro děti a jakoukoli kreativní tvorbu. Lehce zpracovatelná kvalitní hmota tvrdnoucí na vzduchu, neulpívá na rukou, je bez zápachu a je netoxická. Po vyschnutí ji lze dále upravovat - brousit, lepit, malovat i lakovat. 

Modelovací písek

Písek na hraní dětí, který je určen pro tvoření v interiéru. Díky svým specifickým vlastnostem nevysychá, je sametově hebký a nelepí se. Vhodný také jako kreativní inspirace pro dospělé, modelovací materiál pro školy, výtvarné činnosti či terapeutické aktivity. Písek je zdravotně nezávadný, vyrobený v Holandsku.