Kontaktní údaje
office line s. r. o.
Do Čertous 2635/20
(budova D1)
Praha 9, 193 00
tel: +420 272 700 907 - 8
office@officeline.cz

ALEX - značka výrobků specializovaných na čistotu a péči o dřevěné a laminátové plochy v celé domácnosti a kancelářích. Jedná se o ucelenou řadu přípravků, které pečují o všechny typy podlah i nábytku. Ať vlastníte cenné kousky v moderním designu, nebo dřevěnou truhlu po babičce, či staré dřevěné parkety nebo novou vinylovou podlahu, Alex Vám pomůže s péčí o jejich krásu.

ALEX - miluje dřevo

Než vyroste strom a vyzraje, uběhnou desítky let. V kusu nábytku nebo v dřevěné podlaze se tak skrývá mnoho let života. Dřevo nám tak přináší krásu přírody do interiéru. Když milujete dřevo a chcete si užívat jeho krásu, je potřeba o něj pečovat. Přípravky značky Alex Vám nabízí řešení. Obchodní podpora také formou TV reklamy.


Péče o podlahy

ALEX je značka čisticích prostředků pro péči o podlahu a nábytek. Svým zákazníkům nabízí nejširší portfolio výrobků pro ochranu, čistotu a péči o podlahy a nábytek všech materiálů (dřevo, laminát, dlažba, vinyl, PVC). V kategorii speciálních čističů na podlahy je jedničkou na českém a slovenském trhu a její výrobek Čistič s leskem 2 v 1 s pomerančovým olejem je již několik let číslo 1 ve volbě spotřebitelů pro péči o podlahy.

Péče o nábytek

Vdechněte život vašemu nábytku. Vyretušujte jeho „vrásky“ vytvořené léty používání, dejte mu dostatek „šťávy“ pro jeho hladkou strukturu, zastavte jeho stárnutí a uchovejte jeho krásu. Produkty značky Alex Vám pomohou. Odstraňují prach a nečistoty ze všech druhů povrchů nábytku. K povrchům nejsou agresivní, ale pečují o ně těmi nejkvalitnějšími složkami, které obsahují. Zanechávají příjemnou vůni čistoty, které provoní vaši domácnost.

AC MARCA CZ s.r.o.

Společnost AC Marca CZ s. r. o. nabízí širokou řadu speciálních výrobků, které řeší úklidové a dezinfekční problémy v domácnosti nebo v kanceláři. AC Marca CZ je společnost, která na českém trhu působí od roku 1995 a je součástí mezinárodního holdingu GRUPO AC MARCA se sídlem v Barceloně.

Specialista v oblastech péče o domácnost, hygienu, péči o tělo a také lepidel a tmelů.