Kontaktní údaje
office line s. r. o.
Do Čertous 2635/20
(budova D1)
Praha 9, 193 00
tel: +420 272 700 907 - 8
office@officeline.cz

ALEX - značka výrobků specializovaných na čistotu a péči o dřevěné a laminátové plochy v celé domácnosti a kancelářích. Jedná se o ucelenou řadu přípravků, které pečují o všechny typy podlah i nábytku. Ať vlastníte cenné kousky v moderním designu, nebo dřevěnou truhlu po babičce, či staré dřevěné parkety nebo novou vinylovou podlahu, Alex Vám pomůže s péčí o jejich krásu.

ALEX - miluje dřevo

Než vyroste strom a vyzraje, uběhnou desítky let. V kusu nábytku nebo v dřevěné podlaze se tak skrývá mnoho let života. Dřevo nám tak přináší krásu přírody do interiéru. Když milujete dřevo a chcete si užívat jeho krásu, je potřeba o něj pečovat. Přípravky značky Alex Vám nabízí řešení. Obchodní podpora také formou TV reklamy.


Péče o podlahy

ALEX je značka čisticích prostředků pro péči o podlahu a nábytek. Svým zákazníkům nabízí nejširší portfolio výrobků pro ochranu, čistotu a péči o podlahy a nábytek všech materiálů (dřevo, laminát, dlažba, vinyl, PVC). V kategorii speciálních čističů na podlahy je jedničkou na českém a slovenském trhu a její výrobek Čistič s leskem 2 v 1 s pomerančovým olejem je již několik let číslo 1 ve volbě spotřebitelů pro péči o podlahy.

Péče o nábytek

Vdechněte život vašemu nábytku. Vyretušujte jeho „vrásky“ vytvořené léty používání, dejte mu dostatek „šťávy“ pro jeho hladkou strukturu, zastavte jeho stárnutí a uchovejte jeho krásu. Produkty značky Alex Vám pomohou. Odstraňují prach a nečistoty ze všech druhů povrchů nábytku. K povrchům nejsou agresivní, ale pečují o ně těmi nejkvalitnějšími složkami, které obsahují. Zanechávají příjemnou vůni čistoty, které provoní vaši domácnost.

MARCA CZ s.r.o.

Společnost MARCA CZ nabízí širokou řadu speciálních výrobků, které řeší všechny problémy v domácnosti nebo v kanceláři. MARCA CZ s. r. o. je společnost, která na českém trhu působí od roku 1995 a je součástí mezinárodního holdingu GRUPO AC MARCA se sídlem v Barceloně. Je specialistou v oblastech péče o domácnost, hygiena, péče o tělo a v oblasti lepidel a tmelů.