Kontaktní údaje
office line s. r. o.
Do Čertous 2635/20
(budova D1)
Praha 9, 193 00
tel: +420 272 700 907 - 8
office@officeline.cz

Španělská firma Miquelrius s dlouholetou tradicí již od roku 1839 vyrábí atraktivní a praktické bloky díky spojení moderního designu s mnoha vychytávkami. Originální bloky se spirálou jsou úspěšně prodávány ve více než 60 zemích.

Typickými detaily jsou barevná rozlišení stránek, zvýrazněná záhlaví, mikroperforace a pevná jednoduchá spirála se systémem úplného otočení stránek. Strany bloků jsou mimořádně neprůhledné s gramáží papíru od 70 do 90 g a poskytují dokonalou měkkost pro psaní. Právě použitím nejlepších materiálů je zaručena maximální kvalita bloků, která je podložena certifikací FSC Mix Credit a ISO 9001.

Vyberte si ten svůj pro zaznačení poznámek, plánů, cílů a snů.

Fashion styl s Miquelrius bloky

   


Poznámkové bloky EMOTIONS

Speciální kolekce k 30. výročí Miqulrius bloků. Poznámkové bloky mnoha barevných tónů v lesklých deskách z laminovaného kartonu s kroužkovou vazbou. Ve formátu A4.

Každá barva vyjadřuje zprávu a odráží osobnost. Tímto způsobem si můžete vybrat notebook, který k vám nejlépe sedí podle pocitu nebo určité chvíle v životě. 

Nordic a Basic

Kvalitní bloky v odolném polypropylenovém obalu v kroužkové vazbě. Snadná organizace díky barevnému rozlišení stránek až do osmi barev. Ve formátu A4 a A5.

Journal

Praktický poznámkový blok v polypropylenovém obalu s kroužkovou vazbou. Užitečnou vychytávkou bloků jsou jsou potištěné strany třemi vzory - čtvereček, linka a čistý. Strany jsou rozlišeny do tří barev. Ve formátu A4 a A5.

Poznámkové bloky ECO

Ekologicky šetrné poznámkové bloky z recyklovaného papíru v pevném kartonovém nebo polypropylenovém obalu s kroužkovou vazbou. 100 % recyklovaný, certifikát Blue Angel, EU Ecolabel a FSC. Strany jsou rozlišeny do čtyř barev.