Kontaktní údaje
office line s. r. o.
Do Čertous 2635/20
(budova D1)
Praha 9, 193 00
tel: +420 272 700 907 - 8
office@officeline.cz

Španělská firma Miquelrius s dlouholetou tradicí již od roku 1839 vyrábí atraktivní a praktické bloky díky spojení moderního designu s mnoha vychytávkami. Originální bloky se spirálou jsou úspěšně prodávány ve více než 60 zemích.

Typickými detaily jsou barevná rozlišení stránek, zvýrazněná záhlaví, mikroperforace a pevná jednoduchá spirála se systémem úplného otočení stránek. Strany bloků jsou mimořádně neprůhledné s gramáží papíru od 70 do 90 g a poskytují dokonalou měkkost pro psaní. Právě použitím nejlepších materiálů je zaručena maximální kvalita bloků, která je podložena certifikací FSC Mix Credit a ISO 9001.

Vyberte si ten svůj pro zaznačení poznámek, plánů, cílů a snů.

Fashion styl s Miquelrius bloky

   


Bloky s ochranou proti bakteriím a virům

Speciální edice dvou typů bloků s označením ANTIBACTERIAL. Díky obsahu iontů stříbra v laminovaném potahu desek efektivně zabraňují přenosu a množení bakterií a virů. Ideální pro studenty i kanceláře, kde může dojít ke kontaktu s dalšími lidmi a šíření nákazy.

Design kroužkového bloku opět odpovídá kvalitnímu zpracování značky Miquelrius.

Poznámkové bloky EMOTIONS

Speciální kolekce poznámkových bloků v mnoha barevných tónech. Celkové elegantní zpracování v lesklých deskách z laminovaného kartonu s kroužkovou vazbou vhodné i jako designový doplněk.

Každá barva vyjadřuje zprávu a odráží osobnost. Tímto způsobem si můžete vybrat notebook, který k vám nejlépe sedí podle pocitu nebo určité chvíle v životě. 

Vlastní styl organizace a kvality

Kvalitní bloky v odolném polypropylenovém nebo pevném kartonovém obalu ve velké kroužkové vazbě, která umožňuje pohodlné listování.

Snadná organizace díky barevnému rozlišení stránek až do osmi barev.

Vybírat lze z několika formátů, vč. kapesních bločků Reporter.  V sortimentu jsou jak tradiční linkované, tak čtverečkované bloky a nově také tečkované.

Poznámkové bloky ECO

Ekologicky šetrné poznámkové bloky z recyklovaného papíru v pevném kartonovém nebo polypropylenovém obalu s kroužkovou vazbou.

100 % recyklovaný, certifikováno: Blue Angel, EU Ecolabel a FSC/FSC mix credit.