Kontaktní údaje
office line s. r. o.
Do Čertous 2635/20
(budova D1)
Praha 9, 193 00
tel: +420 272 700 907 - 8
office@officeline.cz

Značka Office Products nabízí široký kancelářsky sortiment pro archivaci a třídění. Významným znakem je poměr kvality a ceny. Značka je nabízena za konkurenceschopné ceny, a zároveň v souladu s normami kvality. V portfoliu této značky lze nalézt kroužkové pořadače, různé typy rozlišovačů, rychlovazače, spisové desky, prezentační katalogové knihy, kancelářské doplňky, a to zejména - připínáčky, kancelářské spony, binder klipy, poznámkové bloky a jiné produkty vhodné jak do kanceláře, tak domácnosti. 

Officer - pořadač s prodlouženou zárukou 5 let

Vlajkovou lodí značky Office Products jsou pořadače Officer s prodlouženou záruku 5 let, a to pro obě verze s nebo bez výztuže. Pořadače jsou k dispozici v rozměrech A4 / 75 a A4 / 55. Vyrobeny jsou z lepenky o tloušťce 1,9 mm a gramáži 1,170 gsm, potažení polypropylenovou fólií se strukturou plátna.


V době rozsáhlých opatření s cílem snížení nákladů se stále častěji diskutuje téma kvality. Ve skupině značkových výrobků Office Products lze nalézt nejpopulárnější kancelářské doplňky. V souladu s vizí této značky výrobek nesmí být jednoznačně spojen s nízkými normami nebo neatraktivním designem.