Kontaktní údaje
office line s. r. o.
Do Čertous 2635/20
(budova D1)
Praha 9, 193 00
tel: +420 272 700 907 - 8
office@officeline.cz

Sortiment Sanytol zahrnuje širokou řadu čisticích prostředků pro údržbu domácností a společných prostor se zaměřením na hygienu. Informace k produktům najdete také na www: https://sanytol.cz/koronavirus-cisteni-a-dezinfekce


Účinný proti SARS-COV-19


Na základě testování čisticích prostředků Sanytol je nyní možné deklarovat jejich účinnost proti viru SARS-Cov-2. Nově jsou na obalech uvedeny piktogramy, které upozorňují také spotřebitele.

Jedná se o větší část sortimentu Sanytolu - účinnost pro přípravky na úklid je 1 min., u gelů na bezoplachovou dezinfekci rukou je čas účinnosti 30 s.


Sanytol dezinfekce univerzální

Díky svému trojímu účinku dezinfikuje všechny materiály a plochy a ničí 99,9 % mikrobů. Zanechává svěží vůni eukalyptu, který provoní celý byt. Vzhledem k tomu, že neobsahuje chlór, je šetrnější k povrchům ani nezpůsobuje skvrny na textiliích.

Co dezinfikuje? Kuchyně, sedátka WC, sanitární zařízení, sifony, dlaždičky, omyvatelné plochy, matrace, koberce, sedačky, telefony, počítače, dětské hračky, odpadkové koše…Trojí účinek: baktericidní podle normy EN 13697 (5 min), fungicidní podle normy EN 13697 (15 min), virucidní na virus Herpes simplex a na virus Influeza A podle normy EN 14476 (5 min).

Novinka: 4 účinky v jednom čisticím prostředku

Nejefektivnější řešení pro čistění kanceláří, prostor pro veřejnost a domácnost. 4 účinky v jednom kroku: dezifinkuje, odmašťuje, odstraní vodní kámen a provoní.

Odstraňuje 99,9% bakterií, plísní a virů (aktivní proti Salmonelle, Listeria et E coli, SARS-CoV 2). Čistič podlah řeší mytí a dezinfekci velkých ploch, vhodný pro koupelny a kuchyně s vysokou provozní zátěží. Svěží vůně limetky s dlouhotrvajícím efektem.

Novinka: Balení mýdel v objemu 500 ml a bezoplachový gel 1 litr


Praktické balení s dávkovačem do prostor s vysokým počtem osob. 

Mýdla na toalety a dezinfekční bezoplachové gely do běžných provozních prostor. 

Navíc šetříte obaly.

Sanytol antialergenní

Bakterie, plísně a viry jsou mikroskopické organismy na površích. Pokud nejsou zničeny, mohou být příčinou infekčních onemocnění. Domácí alergeny mohou vyvolat respirační nebo kožní alergie zejména u atopiků.

Sanytol, expert na dezinfekci bez chlóru, vyvinul praktický univerzální dezinfekční prostředek, který čistí, dezinfikuje a neutralizuje alergeny z roztočů, koček a pylu s 99% účinností. Eliminuje bakterie, viry a plísně (zdroje alergií) ze všech druhů povrchů. Jeho jedinečné složení nezpůsobuje skvrny a zanechává svěží vůni čistoty.

Sanytol tablety do myčky 4 v 1

Sanytol tablety do myčky 4 v 1, které kombinují zároveň dezinfekci, mytí, sůl a oplach. Jejich jedinečné složení tak zajišťuje optimální čistotu nádobí (bez předoplachu) a vlastní myčky i při krátkých programech a mytí při nízké teplotě. Jednotlivé tablety jsou baleny ve vodě-rozpustném obalu, a tím zabraňují kontaktu rukou s aktivní látkou a zároveň snižují dopad na životní prostředí. A bez chlóru.

Osobní hygiena

Sortiment Sanytol zahrnuje také řadu tekutých mýdel v praktickém dávkovacím balení objemu 250 ml. Dále nabízí hygienické gely v kapesním balení a také s dávkovačem pro použití v domácnosti i v kancelářském prostředí.

Dezinfekce prádla a textilních ploch

Sanytol nabízí celou řadu účinných prostředků pro dezinfekci prádla - prací gely a další prostředky pro praní v pračce.

Současně však také umožňuje účinně dezinfikovat i potahy, deky a textilní obaly, závěsy a jiné plochy, které není možné zcela vyprat. Chrání je tak před mikroorganismy, roztoči a viry. Ideální pro domácnost s domácími mazlíčky a provozy s vyšším pohybem osob.

AC Marca s. r. o.

Společnost AC Marca s. r. o.  nabízí širokou řadu speciálních výrobků, které řeší úklidové a dezinfekční problémy v domácnosti nebo v kanceláři. AC Marca s. r. o.  je společnost, která na českém trhu působí od roku 1995 a je součástí mezinárodního holdingu GRUPO AC MARCA se sídlem v Barceloně. Specialista v oblastech péče o domácnost, hygienu, péči o tělo a v oblasti lepidel a tmelů.