Kontaktní údaje
office line s. r. o.
Do Čertous 2635/20
(budova D1)
Praha 9, 193 00
tel: +420 272 700 907 - 8
office@officeline.cz

Pritt

Oblíbená značka Pritt nyní představuje široké kompletně inovované portfolio lepení a korigování. Tradiční výrobky mají nový design, vylepšenou recepturu a portfolio je doplněno o další zcela nové produkty. Široká nabídka dokáže uspokojit i sebenáročnějšího zákazníka. Nový Pritt slučuje moderní trendy s vysokou kvalitou a vynikajícími uživatelskými vlastnostmi.

Korekční rollery Pritt

Oblíbené Pritt Refill Rollery jsou nyní nově vyráběny z recyklovaných materiálů a v několika druzích, které můžeme rozdělit podle typu aplikace na variantu tradiční – tj. s aplikací středem a variantu s pohodlnou boční aplikací. Kazety jsou vyrobeny z minimálně 70% z recyklovatelných plastů. Flexibilní špička umožňuje snadnější aplikaci. Nové Pritt Refill Rollery se hodí na všechny druhy papírů a ani na fotokopiích nezanechávají stopy či stíny. 

Lepicí rollery Pritt

Když potřebujete zalepit obálky nebo přilepit poznámky, oceníte nové lepicí rollery Pritt. Lepí rychle, čistě a přesně. Patentovaná flexibilní špička se automaticky přizpůsobí povrchu, tím je nanášení lepidla plynulé a rovnoměrné. Lepidlo v těchto rollerech má vysokou lepicí sílu, můžete si vybrat verzi s permanentním typem lepidla (trvale lepicí) nebo nepermanentní (opakovaně odlepitelné lepení). Navíc jsou k dispozici lepicí rollery Pritt s vyměnitelnou náplní nebo jednorázové.

Pritt a životní prostředí

Společnost Henkel celosvětově posiluje své aktivity v oblasti trvale udržitelného rozvoje. Prostřednictvím svých produktů usiluje o naplňování současných potřeb lidí bez negativních dopadů na budoucí generace. Nové obaly značky Pritt maximálně šetří místo a tím zvyšují úspory na skladování i logistiku. Navíc jsou nyní nově vytvořeny z recyklovatelných materiálů. Nový Pritt kombinuje tradiční vysokou kvalitu produktů a odpovědnost vůči životnímu prostředí. 

Sortiment Patex a Loctite, Ceresit atd.

V sortimentu office line naleznete také ucelený sortiment značek Patex, Loctite a Ceresit.