Kontaktní údaje
office line s. r. o.
Do Čertous 2635/20
(budova D1)
Praha 9, 193 00
tel: +420 272 700 907 - 8
office@officeline.cz

Novinka: Sterifold - ochrana a bezpečnost do provozu a obchodu

Tarifold komunikační a organizační produkty s antimikrobiální ochranou. Antimikrobiální systém Sterifold je určen pro omezení mikrobiální kontaminace a usnadnění hygienických požadavků na provozy.

Certifikovaná technologie AgION - plasty s obsahem iontů stříbra pro funkční ochranu před viry a bakteriemi. 

STERIFOLD - antimikrobiální displeje

Nejoblíbenější produkty značky Tarifold jsou nyní dostupné v antimikrobiálním provedení. Verze: pultový stojan a nástěnný držák, kovové nebo nerezové závěsné kapsy s rámečky.  

Sestavy z nerezové oceli jsou vhodné do prostředí řídících se podle hygienických norem a standardů potravinářského průmyslu vč. zásad HACCP. Současně jsou displeje Sterifold vhodné do vlhkého prostředí a tam, kde jsou vystaveny přímému kontaktu s vodou. 


Jak technologie AgION® funguje?

Ideální podmínkou pro mikrobiální růst je vlhkost (např. na rukou). A tehdy začíná fungovat AgION®! 

Ionty stříbra reagují s ionty v tomto vlhkém prostředí (obvykle se sodíkem a draslíkem), což má za následek řízený vznik antimikrobiálních látek a deaktivaci mikroorganismů.

Technologie AgION® je certifikována a účinnost doložena dokumenty o testování a zprávou výrobce. K dispozici překlad v českém jazyce na vyžádání.


STERIFILM fólie s antimikrobiálním povrchem

Samolepicí fólie Sterifilm zabraňuje mikrobiálnímu přenosu. Je transparentní a s možností přemístění. Sterifilm je vhodný k využití v prostorách s pohybem většího počtu osob.

Dostupný ve čtyřech rozměrech dle plochy: kliky dveří, vypínače světel, displeje tiskáren a tabletů, na prodejní pulty a sdílené pracovní stoly, vstupy a dveře veřejných budov.

Antimikrobiální pouzdra k přenosu roušky

Nošení roušek se stalo normou, ale jak je správně uložit? Jak zajistit bezpečný přenos? Kde je uchovat, když jsou už použité? Antimikrobiální pouzdra jsou pro takovou manipulaci ideální. Rozměr: 242 × 130 mm.

Navíc se dají vložit do obálky T-Collection nebo Color Dream vel. DL.

KANG EASY CLIC a zakládací obal L - bezpečné řešení

Velkokapacitní zakládací obaly a samolepicí kapsy s antimiktrobiálním povrchem jsou další skvělou pomůckou pro ochranu před viry a bakteriemi. Pevné PVC 200 mic. je odolné a díky vysoké kapacitě kapes bezpečně zorganizujete dokumenty a informace.

Jednoduchá aplikace na skleněné a jiné plochy pro snadnou prezentaci důležitých informací - APLIKACE video.