Kontaktní údaje
office line s. r. o.
Do Čertous 2635/20
(budova D1)
Praha 9, 193 00
tel: +420 272 700 907 - 8
office@officeline.cz

Společnost Jalema byla založena v roce 1947 a je významným evropským hráčem v oblasti archivních a kancelářských potřeb. V této pozici jsou důležitá naše vlastní výrobní zařízení, kde jsou inovativní výrobky vyvíjeny a vyráběny s velkou péčí a v kvalitě pro trvalou udržitelnost. Ve výrobě na vstřikování plastů zpracovává mimo jiné s recyklované materiály, což znamená, že mnoho z těchto výrobků má certifikát „Blue Angel“.

Multo - ekologická organizace dokumentů

Novinka Multo Kraft představuje kompletní řadu, která splňuje aktuální trendy - přírodní barvy a ekologie. Exteriér produktů je vyroben z hnědého kartonu Kraft s přirozeným vzhledem.

Úspora času a prostoru při ukládání a získávání informací je základem obchodních aktivit. Jalema pracuje především s certifikovanými kartony, a proto na mnoha výrobcích může nést označení FSC ©.

GRIP - praktické prezentační lišty

Chytré řešení pro snadnou prezentaci informací. Už žádné další přetékající nástěnky, chaotické vývěsky nebo přeplněné tabule.

Jalema Grip je nejen pohodlnější a efektivnější, ale tato hliníková prezentační lišta je také výjimečně inteligentní. Kombinace kvality a designu. Elegantní lišty se skrytým mechanismem jednoduše zachytí a uvolní prezentovaný dokument. 

Montáž na zeď nebo praktické magnetické uchycení. 

VIDEO: Je to úplně snadné. 

SECOLOR - desky pro archivaci a organizaci

Barevné spisové desky se žlutou vazbou pro dokumenty A4. Snadné a rychlé vkládání dokumentů díky flexibilní a originálně řešené sponě. Současně lze listovat dokumentem jako knihou a kopírovat bez nutnosti odstranění spony. 

Vyrobeno z kartonu Colorkraft 270 g/m2, bez obsahu chloru a kyselin. Certifikát FSC.

CLIP - originální archivační spona

Archivace a organizace dokumentů pomocí praktické spony. K dispozici samostatně nebo i v spisových deskách. 

K dostání také ve variantě Secolor Stickup - samolepicí verze pro jednoduchou aplikaci do spisových desek dle potřeby.