Kontaktní údaje
office line s. r. o.
Do Čertous 2635/20
(budova D1)
Praha 9, 193 00
tel: +420 272 700 907 - 8
office@officeline.cz

Vizualizační a prezentační kapsy, stojany a displeje

Francouzská firma tarifold je světovou jedničkou ve výrobě displejů a kapes pro vizualizaci a prezentaci písemných dokumentů, letáků, prospektů a informací v tištěné podobě, ve všech standardních formátech - A5, A4 a A3. Sortiment tarifold lze rozdělit do několika kategorií, na výrobky určené pro průmysl a výrobu, zdravotnictví, potravinářství a na výrobky pro kancelář, obchod a služby. 

Širokou škálu sortimentu najdete na www.tarifold.com/cz


Tarifold pro strojírenství a průmysl

Tradice a záruka kvality

Dlouhodobé zkušenosti z praxe prokazují, že výrobky tarifold jsou preferovanými vizualizačními nástroji ve výrobě u mnoha významných průmyslových a výrobních podniků např. Škoda auto, Hyundai, Karosa, Akuma a mnoho dalších. Tyto výrobky jsou podporovány i řadou auditorských firem.

Na vybrané produktové řady je poskytována záruka až 10 let.

Rámečky LEAN pro organizaci a plánování

Prostředky pro vizualizaci ve výrobním prostředí jsou zejména využívány při plnění norem kvality ISO, VDA, QSW a TQM. Portfolio výrobků pro průmyslovou sféru zahrnuje široký sortiment výrobků pro vizualizaci nejrůznějších dokumentů ve výrobě, jako jsou např. návody, směrnice, normy, záznamy o údržbě, technologické postupy a schémata, plány atd. 

Nabízíme možnost vlastního tisku rámečků vč. loga a textů.

Magneto - výrazné barevné rámečky

Praktické rámečky pro zvýraznění důležitých informací pomocí barev, snadné umístění na různé typy podkladů. Rychlá a spolehlivá fixace. Nově samolepicí rámečky oboustranně viditelné, odolné PVC, zúžené hrany pro maximální viditelnost plochy dokumentu, oboustranná viditelnost barevného rámečku, bezpečná fixace dokumentu a menší rádius rohů.

Další typy rámečků - celomagnetické, solo, memo a dále v provedení bezpečnostní v barevném zvýraznění proužky.

STERIFOLD - ochrana před přenosem virů a bakterií

Ochrana a bezpečnost do provozu a obchodu

Sterifold komunikační a organizační produkty s antimikrobiální ochranou. Antimikrobiální systém Sterifold je určen pro omezení mikrobiální kontaminace a usnadnění hygienických požadavků na provozy.

Certifikovaná technologie AgION - plasty s obsahem iontů stříbra pro funkční ochranu před viry a bakteriemi.

Více informací: officeline.cz/anti-virus-by-tarifold

Tarifold pro potravinářství

Produkty speciálně uzpůsobené provozům v potravinářství, kde je kladen důraz na hygienu např. držáky na kapsy v nerezovém provedení s vodotěsnými kapsami. Časté využívané velkými výrobními podniky při plnění podmínek norem kvality ISO a při plnění normy HaCCP. Výrobky tarifold používají v oboru potravinářství např.: Dr. Oetker, Bohemia Sekt, Coca-Cola, Olma, Danone, Kostelecké uzeniny, Boneco a další.

Tarifold pro zdravotnictví

Vedle standardních výrobků, které je možné využívat i ve zdravotnictví, jako např. kapsy s možností vpisování do uloženého dokumentu bez nutnosti jeho vyjmutí (záznamy teploty, podaných léků, záznamy o sterilizaci) jsou v nabídce firmy tarifold výrobky vyvinuté speciálně pro zdravotnictví. Pro oblast výroby jsou prvky konstruovány tak, aby obstály při každodenním používání i v náročných provozních podmínkách.

Tarifold obchod a služby

Kovové držáky a stojany X-tend jsou určeny pro kancelářské i průmyslové prostory, do obchodů, na recepce budov vč. hotelů.

Elegantní a praktické řešení: uchycení tabletu s rotací 360° usnadňuje manipulaci. Posuvné úchyty z transparentního plastu umožňují variabilní upevnění tabletu. Ideální např. pro online prezentaci zboží v prodejně nebo přenosnou formu EET pokladny. Záruka: 10 let.